Bodziaki.com

HIPOALERGICZNE BODY NIEMOWLĘCE DRYARN

Technologiczna alternatywa dla bielizna twojego dziecka!

Logo J BImbi producent dziecięcych body

Hipoalergiczne body niemowlęce Dryarn® J BIMBI® zostały zainspirowane technicznymi koszulkami sportowców, które gwarantują wysoką oddychalność i lekkość. Te cechy zostały uwzględnione w najwyższej jakości bieliźnie dziecięcej. Ta linia bielizny z Dryarn® różni się od tej z bawełny organicznej większą elastycznością i trójwymiarową rozciągliwością, która wspiera ruchy i wzrost dziecka od narodzin do 36 miesięcy. Nie będziesz już musiał zmieniać body co 3 miesiące, to samo ubranko będzie towarzyszyć Twojemu dziecku, gdy będzie rosło.

Body niemowlęce Dryarn® J BIMBI® 0 - 36 miesięcy są naturalnie bakteriostatyczne, ponieważ nie zatrzymują wilgoci, ale ją wydalają. Mają bardzo wysoki poziom oddychalności, utrzymując dziecko zawsze suche i wykazując trwałą aktywność hipoalergiczną i przeciwgrzybiczą. Doskonale sprawdzają się zatem na delikatnej skórze noworodków, która często jest podatna na podrażnienia i drobne infekcje.

Body dziecięce Dryarn® J BIMBI® są lekkie, trwałe, szybko schną, nie blakną, nie wymagają prasowania, są testowane dermatologicznie, mogą być wystawiane na działanie źródeł światła i ciepła przez dłuższy czas bez znaczącej ich zmiany.

Body niemowlęce Dryarn® w jednym rozmiarze dla wszystkich mają bardzo niską przewodność cieplną, co gwarantuje wysoką izolację od warunków zewnętrznych i ochronę termiczną (gorąco i zimno) przewyższając wełnę i bawełnę. Dzięki niskiemu ciężarowi właściwemu bielizna ta jest niezwykle lekka i wygodna. Produkowane są w technologii bezszwowej, tzn. bez szwów bocznych, aby zwiększyć rozciągliwość w pionie i uniknąć ocierania delikatnej skóry dziecka.

 

Jak dbać o body Dryarn®:

Body dziecięce J BIMBI® nie wymagają specjalnej pielęgnacji, aby ich właściwości nie uległy zmianie w czasie. W celu prawidłowej konserwacji zaleca się przestrzeganie poniższych instrukcji prania, które są również widoczne na wszystkich ubraniach

Logo J BImbi producent dziecięcych body

Logo J BImbi producent dziecięcych body
 

Zalecane jest umiarkowane stosowanie płynu do zmiękczania tkanin, który jest zanieczyszczający i szkodliwy dla środowiska.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl