Bodziaki.com

HIPOALERGICZNE BODY NIEMOWLĘCE Z BAWEŁNY ORGANICZNEJ

Logo J BImbi producent dziecięcych body

Połączenie technologii J BIMBI one size-fits-all i bawełny organicznej tkaniny pozwoliło na stworzenie wyjątkowych body niemowlęcych w jednym rozmiarze, które dzięki swojej ekstremalnej elastyczności rośnie razem z Twoim dzieckiem od pierw-szych dni do 3 roku życia. Idealnie dopasowują się do ciała, zapewniając komfort i wygodę noszenia. Bawełna organiczna jest nie tylko przyjazna dla skóry, ale posiada także właściwości termoregulacyjne i pochłania wilgoć, dzięki czemu skóra Twojego dziecka pozostaje sucha i świeża przez cały dzień. Nie wywołuje alergii i podraż-nień, jest delikatna i przyjemna w dotyku.

Odkryj teraz gamę body niemowlęcych J BIMBI® z bawełny organicznej dostępnych w wersji:

LETNIEJ 4 PORY ROKU ZIMOWEJ

Body z bawełny organicznej

Bawełna organiczna wykorzystywana do produkcji body jest najwyższej jakości. Po-chodzi z ekologicznych nasion uprawianych na polach chronionych, na których od co najmniej trzech lat nie stosowano żadnych chemicznych herbicydów ani pestycydów. Na żadnym z etapów produkcji, łącz-nie z tkaniem i wykańczaniem, nie stosuje się żadnych szkodliwych substancji. Oznacza to, że tkanina oprócz tego, że jest bardziej oddychająca, nie zanieczyszcza środowiska i nie powoduje alergii, zachowuje typowe właściwości włókna, dzięki czemu jest lekka, ale mocniejsza i bardziej odporna.

Body dla noworodków z ba-wełny organicznej są doskonałymi przyjaciółmi Twojego dziecka, ponieważ naturalność włókna jest szczególnie dobra-na dla jego delikatnej skóry: nie podrażnia jej i nie powoduje reakcji alergicznych. Te właściwości sprawiają, że bawełna organiczna jest idealną bielizną noworodków.

Body dla noworodków z ba-wełny organicznej są wynikiem wieloletnich badań firmy COLPHARMA, która była w stanie wyprodukować uniwersalne body dla noworodków (od 0 do 36 miesięcy) Certyfikat OEKO-TEX® i OCS.

Jak dbać o body?

Body 0-36m nie wymagają specjalnej pielęgnacji, aby zachować niezmienione właściwości w czasie. W celu prawidłowej konserwacji zalecamy przestrzeganie tych instrukcji prania, które są również podane na wszystkich ubraniach.

Logo J BImbi producent dziecięcych body

Logo J BImbi producent dziecięcych body

Zalecane jest umiarkowane stosowanie płynu do zmiękczania tkanin, który jest zanieczyszczający i szkodliwy dla środowiska.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl