Bodziaki.com

MIŁOSNY UŚCISK DLA NAJDELIKATNIEJSZYCH DZIECI

Naturalne włókno 100% bawełny organicznej jest powszechnie zalecane dla zdrowia użytkowników i środowiska, ponieważ jest uprawiane w naturalnych procesach, bez użycia chemicznych pestycydów i organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

W przypadku noworodków i wcześniaków materiał z którego są wykonywane ubranka jest niezwykle ważny, dlatego body J BIMBI® My Hero uszyte są z bawełny organicznej najwyższej jakości, która jest miękka i delikatna dla skóry, niezwykle oddychająca i nie zawierająca substancji potencjalnie drażniących.

Logo J BImbi producent dziecięcych body

Odkryj teraz gamę body z bawełny organicznej J BIMBI® My Hero, zaprojektowanej specjalnie dla wcześniaków: w jednym rozmiarze od 44 cm do 62 cm, dostępne w modelach na 4 pory roku.

4 powody, aby wybrać body J BIMBI ® myHero

Logo J BImbi producent dziecięcych body

1. Były przetestowane na oddziałach neonatologicznych

Wcześniaki mają specyficzne potrzeby, które muszą być spełnione. Dlatego wspólnie z neonatologami zaprojektowaliśmy i przetestowaliśmy body dla wcześniaków, aby stworzyć ubranko praktyczne dla rodziców i wygodne dla niemowląt.

2. Są idealne dla wcześniaków

Niezwykle rozciągliwa bawełna organiczna pozwala na owijanie i trzymanie dziecka w miękkim uścisku bez ściskania, podążając za ruchami dziecka. Ponadto nie generuje żadnych ładunków elektrostatycznych, a dzięki swojej miękkości zapewnia naturalne uczucie dobrego samopoczucia na delikatnej skórze noworodka.

Logo J BImbi producent dziecięcych body
Logo J BImbi producent dziecięcych body

3. Są ekologiczne

Body J BIMBI® wykonane są z miękkiej bawełny organicznej z certyfikatem GOTS, która pochodzi z nasion organicznych, uprawianych na chronionych polach, na których od co najmniej trzech lat nie stosowano żadnych herbicydów ani pestycydów pochodzenia chemicznego. Na wszystkich etapach produkcji, takich jak tkanie i wykańczanie, nie stosuje się żadnych szkodliwych substancji.

4. Są bezpieczne

Body to pierwsze ubranie, które ma kontakt delikatną skórą Twojego dziecka, dlatego tak ważne jest aby nie zawierało żadnych szkodliwych substancji. Body dziecięce J BIMBI® posiadają certyfikat OEKO-TEX®.

Logo J BImbi producent dziecięcych body

Gdy rodzi się dziecko, jesteśmy pewni, że nigdy nie zabraknie jednego: uśmiechów, które przynoszą nam każdego dnia!

Jak dbać o body?

Body 0-36m nie wymagają specjalnej pielęgnacji, aby zachować niezmienione właściwości w czasie. W celu prawidłowej konserwacji zalecamy przestrzeganie tych instrukcji prania, które są również podane na wszystkich ubraniach.

Logo J BImbi producent dziecięcych body

Logo J BImbi producent dziecięcych body

Zalecane jest umiarkowane stosowanie płynu do zmiękczania tkanin, który jest zanieczyszczający i szkodliwy dla środowiska.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl